O nas


Nasza wizja, misja, zasady i wartości

ORBICO BEAUTY SP. Z O.O.


W Grupie Orbico Oddziały Beauty specjalizują się w dystrybucji produktów kosmetycznych na rynkach CEE.

Od roku 1996 zapewniają kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, marketingu i dystrybucji na rynku kosmetycznym, drogeryjnym i farmaceutycznym.

Grupa Orbico jest wiodącym dystrybutorem kosmetyków w Europie, obecnym w 20 krajach, z przychodami w wysokości 209 mln euro w roku 2018.

Obecnie zajmujemy się sześcioma kategoriami rynku kosmetycznego: makijażem, pielęgnacją, perfumami, pielęgnacją włosów, produktami naturalnymi i akcesoriami, a naszymi partnerami są renomowane firmy międzynarodowe. Jesteśmy otwarci i przygotowani na wprowadzanie nowych kategorii produktowych na rynek.

Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i wdrażamy unikalną filozofię i strategię każdej marki, uzupełniając ją o własne doświadczenia biznesowe. Sprawiamy, że strategia dystrybucji jest doskonale dostosowana do potrzeb lokalnego rynku. To stanowi klucz do naszego sukcesu.

  • Preferowany DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ  dla naszych Partnerów w Wybranych Kategoriach produktowych

  • Partnerstwo z Dostawcami i Klientami by ZWYCIĘŻAĆ w walce o KONSUMENTA

WIDEO

  • Ludzie są naszą najcenniejszą wartością.
  • Jesteśmy skoncentrowani na satysfakcji klientów.
  • Działamy w sposób elastyczny i łatwo przystosowujemy się do zmian.
  • Jesteśmy organizacją efektywną i zorientowaną na wynik.
  • Postawą naszego sukcesu jest zysk i stały rozwój.
  • Jesteśmy organizacją społecznie odpowiedzialną.

NASZE USŁUGI


Oddziały Orbico Beauty oferują kompleksowe i różnorodne rozwiązania dla swoich partnerów biznesowych,  którzy zazwyczaj należą do liderów w swojej kategorii na światowym rynku. Nasza firma szanuje filozofię każdej marki i działa zgodnie z jej strategią. Naszą rolą jest podnoszenie świadomości marek i aktywne działania promocyjne.

Oferujemy nie tylko przygotowanie strategii marketingowej, ale również szerokie spectrum usług, wspierających sprzedaż oraz usługi finansowe, informatyczne i logistyczne.

Posiadamy nowoczesny, zautomatyzowany magazyn, pozwalający na profesjonalną i szybką realizacje dostaw dla rynku hurtowego, detalicznego, a zwłaszcza sprzedaży e-commerce. Firma oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

CHCESZ BYĆ CZĘŚCIĄ RODZINY ORBICO ?


Dowiedz się więcej o aktualnych ofertach pracy, zaaplikuj teraz, żebyśmy mogli sprawdzić czy do siebie pasujemy.

Więcej informacji