DZIAŁ PERSONALNY


Ludzie są naszą najcenniejszą wartością

PRACOWNICY SĄ NASZĄ NAJCENNIEJSZĄ WARTOŚCIĄ


Orbico Beauty w Polsce to ponad 25-letnie doświadczenie i profesjonalna kadra blisko 250 pracowników. Dzięki temu efektywnie zarządzamy markami, zapewniając im stały rozwój oraz pozycję liderów w branży.

Istotne jest dla nas, by środowisko pracy było komfortowe i przyjazne, a nasi pracownicy kierowali się wartościami, które jako Orbico reprezentujemy na rynku. Działamy szczerze i uczciwie, okazujemy szacunek każdej osobie oraz mamy pasję do zwyciężania. Zachęcamy do podejmowania odpowiedzialności, wysoko cenimy rozwój osobisty, a także jesteśmy otwarci na zmiany. W codziennej pracy stawiamy na zaufanie. 

Niezależnie od wieku, mówimy sobie po imieniu, działamy charytatywnie i bierzemy udział w konkursach pracowniczych. W poszukiwaniu nowych, ulepszonych rozwiązań biznesowych promujemy otwartą komunikację.

Każdy pracownik jest dla nas ważny, dlatego angażujemy Zespół do wyrażania swoich opinii podczas corocznego Badania Satysfakcji Pracowników. Na ich podstawie identyfikujemy potrzeby oraz obszary do rozwoju.

KARIERA


W Orbico Beauty przywiązujemy szczególną uwagę do profesjonalnej rekrutacji nowych pracowników. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji i dbamy o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie jej procesu. Niezależnie od wyniku, kandydat zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną.

AKTUALNE OFERTY PRACY